www.warminskomazurskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:136 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:121 | Ogłoszeń:42277

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Ciekawe strony

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Rozładunek Kontenerów – Praca W Holandii Od Zaraz

Rozładunek Kontenerów – Praca W Holandii Od Zaraz

 PDF
Telefon: 570901414

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Olsztyn
 Powiat mrągowski
Rozładunek kontenerów – praca w HOLANDII OD ZARAZ

Stanowisko: pracownik magazynu, rozładunek kontenerów
Lokalizacja: Nieuw- Vennep
Oferujemy:
- pracę na dłuższy okres czasu
- prace w dobrze zorganizowanej firmie logistycznej
- atrakcyjną stawkę godzinową
- opiekę zdrowotną która obowiązuje od pierwszego dnia pracy
Zakres obowiązków:
- praca przy rozładunku kontenerów (głównie paczki w kartonach)
- wykładanie paczek na palety, streczowanie
Wymagania:
- szukamy osób które mają dobrą kondycję fizyczną
- znajomość języka angielskiego
- mile widziane prawo jazdy kat.B
Pracodawca dysponuje także innymi pracami- w sektorach ogrodnictwa i produkcji.
Pracę przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.
Zainteresowany? Zadzwoń bądź napisz SMS !
Kamila + 48 570 901 414 dostępna od 8:00 do 16:00
Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Izabela tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com
Jeżeli szukasz innej pracy, zapraszamy na nasza stronę internetową: https://www.klaverteam.com/tablica-ogloszen/
Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie ( KRAZ 18450 )

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google