www.warminskomazurskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:171 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:121 | Ogłoszeń:42277

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Ciekawe strony

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kelner/ Kelnerka Praca Niemcy

Kelner/ Kelnerka Praca Niemcy

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Powiat nidzicki
 Powiat ostródzki
Szukasz dobrze płatnej pracy, chcesz legalnie pracować za granicą ?

Poszukujemy kelnerów/ pracowników obsługi do pracy w Niemczech.
Lokalizacja: Altötting, Baiersbronn, Sylt, Poczdam

Zakres obowiązków:
- obsługa gości różnej narodowości
- dobra współpraca z bufetem
- utrzymanie czystości w miejscu pracy
- przestrzeganie standardów HACCP
- sporządzanie rachunków i przyjmowanie płatności
Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego (przynajmniej A2)
- zdolność szybkiego nawiązywania kontaktu z klientem
- miła aparycja, zadbany wygląd
- życzliwość, uprzejmość i wysoka kultura osobista
- dobre maniery, odpowiedzialność,
- talent organizacyjny
- dodatkowym atutem będzie ukończone szkolenie zawodowe w branży hotelarskiej/turystycznej
- mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub innych języków obcych
Oferujemy:
- umowę o pracę na czas nieokreślony
- miłą atmosferę w miejscu pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników i zaangażowania w obowiązki

Czekamy na Twój telefon:

+48 570 670 866

Izabela tel: +48 570 901 913 praca@klaverteam.com
Dominika tel: +48 570 901 033
Kamila tel: +48 570 901 414

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa , Certyfikat KRAZ 18450.

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google