www.warminskomazurskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:213 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:121 | Ogłoszeń:42277

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Linki sponsorowane

Promowane

Ciekawe strony

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Spędź święta I Sylwestra W Holandii- Zarób Extra Kasę Na Nowy Rok! Praca Na 5 Tygodni! Extra Bonusy

Spędź święta I Sylwestra W Holandii- Zarób Extra Kasę Na Nowy Rok! Praca Na 5 Tygodni! Extra Bonusy

 PDF
Telefon: 577901099

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

WWW

Miasto/a:
 Olsztyn
Spędź Święta i Sylwestra w Holandii

Spędź Święta i Sylwestra w Holandii- zarób extra kasę na Nowy Rok!
Praca na 5 tygodni! Extra bonusy dla pracowników!

Oferujemy:
• pracę na min 5 tygodni
• bonus 250 € + zwrot za transport za przejazd do Holandii- 90€
• opiekę polskojęzycznego koordynatora
• zakwaterowanie, ubezpieczenie
• pomoc z zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

Wymagania:
• Dyspozycyjność na min. 5 tygodni
• Zaangażowanie i motywacja do pracy
• Sprawność fizyczna
• Mile widziane prawo jazdy i znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
• produkcja kompozycji kwiatowych, stroików
• sortowanie warzyw i owoców
• pakowanie odzieży i kosmetyków
• pakowanie produktów spożywczych
• inne prace magazynowe i produkcyjne

Prace przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.
Zainteresowany extra kasą na święta?:
Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem "oferta świąteczna”
Natalia tel. +48577901099
Izabela + 570 901 913
Kamila: + 48 570 901 414 , wyślemy do Ciebie szczegóły oferty.
mail work@klaverteam.com-
KLAVER Sp. z o.o. ul. Gminna 131, Częstochowa KRAZ 18450
Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google