www.warminskomazurskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:148 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:121 | Ogłoszeń:42277

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Ciekawe strony

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Od Zaraz Holandia -produkcja Mięsa Drobiowego

Praca Od Zaraz Holandia -produkcja Mięsa Drobiowego

 PDF
Telefon: 731901913

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Powiat iławski
 Powiat mrągowski
 Powiat olsztyński (bez Olsztyna)
Praca od zaraz Holandia -produkcja mięsa drobiowego

Praca w Holandii z dużą ilością godzin.
Tygodniowe wypłaty
Pakowanie i sortowanie elementów mięsa drobiowego- bez stawki wiekowej!
Oferta bez kwarantanny!

Oferujemy:
• Legalną pracę za granicą
• Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:
• Dyspozycyjność
• Zaangażowanie
Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia !!!
Praca dla każdego

Zakres obowiązków:
-sortowanie i pakowanie mięsa drobiowego
- pakowanie gotowych produktów mięsnych

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do nas, lub wyślij sms z dopiskiem ”drób” oddzwonię !
Pomożemy Ci w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii

Jak aplikować?
Zadzwoń do Nas lub wyślij sms o treści ‘’DRÓB”
+ 48 731 901 913 Izabela
+48 570 901 913 Oliwia
Jeśli szukasz innej pracy zadzwoń do :
Dominiki +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 ).

Praca Od Zaraz Holandia  -produkcja Mięsa Drobiowego

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google