www.warminskomazurskatablica.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:331 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:121 | Ogłoszeń:42277

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj

Promowane

Ciekawe strony

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Specjalista!! Praca Od Zaraz W Niemczech!! Wysokie Zarobki!!

Specjalista!! Praca Od Zaraz W Niemczech!! Wysokie Zarobki!!

 PDF
Telefon: +48577901944

Rodzaj: Oferuję

Tagi:

Miasto/a:

Powiat działdowski
 Powiat gołdapski
 Powiat nidzicki
Praca za granicą

Jesteś specjalistą? Szukasz pracy za granicą? Już nie musisz!
Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• ubezpieczenie zdrowotne
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• zapewnione zakwaterowanie
• cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:
• więcej informacji pod numerem telefonu 577-901-944
• poszukujemy pracowników na stanowisku: ELEKTRYK, SPAWACZ, ŚLUSARZ, MALARZ, STOLARZ., OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO, LAKIERNIK!!

Wymagania:
• doświadczenie na w/w stanowisku
• sumienne wykonywanie powierzonych zadań
• prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
• mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zainteresowała Cię ta oferta? Koniecznie zgłoś sie do nas!
Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń lub napisz sms o treści ,,specjalista” – oddzwonię!
Możesz mi także napisać swoje CV na adres: rekrutacja@klaverteam.com
Poszukujesz innej pracy? Mamy wiele ofert !! Każdy znajdzie coś dla siebie!!

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google